• Kariyer

01

Solution Consultant / Çözüm Uzmanı

Deneyim: 2+ Yıl

BAŞVURHOT

Genel Olarak;

ManageEngine ve Solarwinds ürün kurulumları, uyarlanması ve teknik desteğinin verilmesi

Sorumluluklar;

ITSM ve ITOM konularına hakim olmak, seçeceği alanda uzmanlaşıp, Satış Öncesi Teknik Danışman/ Pre-Sales Consultant olarak ekibe katkı sağlamak ve yeni Çözüm Danışmanları yetiştirmek.

02

Pre-Sales Consultant / Satış Öncesi Teknik Danışman

Deneyim: 4+ Yıl

BAŞVUR

Genel Olarak;

En kıymetlimiz müşterilerimiz. Müşterilerimiz size emanet edilir.
Satış öncesi ve devam eden süreçlerde IT HERO deneyimini mükemmel kılmak, ardından Çözüm Uzman'larına devir etmek ve kesintisiz olarak müşteri memnuniyeti devamlılığını korumak/iyileştirmek.

Sorumluluklar;

Müşteriler ile görüşmeler sonucu ihtiyaç analizi çıkarılır, short-list edilen ürünler DEMO ortamlarında gösterilir, Proof of Concept aşamasıda başarılı bir şekilde geçildikten sonra, ürün teklif edilebilmesi için kit-list çıkarılması ve projenin kurulum süreçlerinde Proje Yöneticisi olarak rol almak gibi sorumluluklara aday olacaktır. Bu rol Satış ekibi ve Satış Sonrası ekipleri arasında köprü rol oynadığından oldukça iyi ikili ilişkiler ve analitik zeka gerektirmektedir.

03

Kanal ve Satış Yöneticisi / Channel&Sales Manager

Deneyim: 7+ Years

BAŞVURVery Hot

Genel Olarak;

Pazarlama veya kendisinin oluşturmuş/getirmiş olduğu portföyün en iyi IT HERO deneyimini yaşaması için çabalar.

Sorumlulukar;

Müşteri toplantılarının organizasyonu, Teknik Ekip ile müşteri arasındaki kılcal damarların oluşturulması, etkinlik organizasyonları,ürün ve hizmet tekliflerinin oluşturulması ve takip edilerek fatura kesilene kadarki tüm süreçlerin takibinin yapılması ana sorumluluk alanıdır.

[recaptcha]