Ara
Close this search box.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

IT HERO Bilgi Teknolojileri; ITSM ve ITOM çözümlerine hız kazandıracak bir stratejiyle, ürün bağımsız danışmanlık ve servis sağlayıcı çözüm ortağı modeli ile 2016 yılında genç ve dinamik kadro ile kurulmuştur.

Kurumların Bilgi Teknolojileri alt yapısını 360 derece yönetilebilecekleri, günümüz servis & hizmet modellerinden bağımsız, farklı bakış açsıyla inovatif çözümler yaratan IT HERO, sahip olduğu alanında birbirinden yetenekli ve sertifikalı uzman mühendis kadrosuyla, Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil bilgi teknolojiler işletmelerinden biri konumuna gelmiştir.

IT’nin servis ve operasyon yönetimi ile başladığı dijitalleştirme serüvenine ek olarak ‘Business’ katmanını da dahil edip, geliştirmiş olduğu Robotik Süreç Otomasyonu çözümü olan “Autom Mate” ile kurum ve kuruluşların IT’den başlayan ve Business ile ilerleyen dijitalleşme serüvenine uçtan uca çözümler geliştirmektedir.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar Global’de ve Lokal’de sektör bağımsız 250’den fazla işletmenin bilişim alt yapı yönetimi ihtiyaçlarına çözüm sağlayan IT HERO, yeni yerli girişimleri, yatırımları ve nitelikli proje danışmanlığı yaklaşımı ile ihtiyaçlarınıza tek elden çözüm sağlayabilecek “Dijital Dönüşüm Çözüm Ortağı” olmaya devam edecektir.

ManageEngine

En Yüksek Ciro Yapan İş Ortağı

2019 | 2020 | 2021

Bizden Haberler

IT Monitoring Road Show

2019 yılında Feriye Palace’da gerçekleşen Türkiye’deki en kapsamlı IT Monitoring etkinliğimizi Solarwinds ile beraber gerçekleştirdik. 50’nin üzerinde kurumsal firmanın katılımıyla gerçekleştirilen Road Show etkinliğini başarıyla tamamladık.

IT HERO Kick-Off

Gerçekleştirdiğimiz kick-off toplantıları ile projelerimizde optimum verimliliğe ulaşmayı başardık.

Dünya Otomotiv Konferansı

Silver Sponsor olarak katıldığımız Dünya Otomotiv Konferası’nda başarılı bir süreç yaşadık.

CIO Etkinliği

Autom Mate iş ortaklığı ile gelirinin tamamını ihtiyaç sahibi çocuklarımıza aktardığımız, Akıllı Süreç Otomasyonu’nun Geleceği konulu sorumluluk projesi gerçekleştirdik.

 

ÇOMÜ

ÇOMÜ Kreş ve Anaokulu’nda kurduğumuz Kodlama Atölyesi, geleceğin yazılımcılarına ilham oldu. Bununla birlikte 5 sınıf daha kurarak minik yazılımcılar topluluğunu oluşturduk.