Ara
Close this search box.

KARİYER

IT HERO Bilgi teknolojileri, alanında sistem entegrötürü kimliği ile lider konumunu korumaya yardımcı olacak, kaliteli profesyoneller aramaktadır. İnsan Kaynakları departmanımız, her çalışanda mevcut olan potansiyeli tanımlayarak ve keşfederek, şirketimizin lokalde ve globalde bilgi teknolojileri alanındaki konumunu uzun süreli kılmayı hedeflemektedir.

Dünya lideri teknoloji firmaları ile üst düzeyde iş ortaklığı yapan bir firma olarak inovatif fikirlere ve ARGE çalışmalarına yatırım yaparak yeni teknolojileri hep bir adım önde sunarız. Referans niteliğindeki danışmanlık, altyapı,izleme ve yazılım projelerine imza atarız. Çalışanlarımızın tüm yasal haklarını korur ve takip ederiz. Güvenli ve sağlıklı çalışma ortamı yaratmak için İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği uygulamalarına önem veririz.

IT HERO olarak çalışanlarımıza farklı projelerde görev alma şansı vererek, bireysel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Organizasyonel yapılanmayı ihtiyaçlara ve değişime göre şekillendiriyoruz.​ Her zaman çalışanlarımızın yanında olmayı, değerleriyle hareket etmeyi kendimize görev biliyoruz.

Açık Pozisyonlarımız

Satış Yöneticisi

Departman: Müşteri Deneyimi ve Analiz

Çözüm Danışmanı

Departman: Müşteri Deneyimi ve Analiz