Ara
Close this search box.

SOLARWINDS

Globalde rakiplerine göre Enterprise, CMMC Seviye 3 uyumluluğuna sahip, Yeni Digital İmza sertifikalarıyla en güvenli monitoring yazılım üreticisidir. Genişletilmiş esnek izleme portföyüne sahip olup, BT alt yapısında bulunan ve marka bağımsız tüm cihazlarınızı basit arayüz ve Dashboard’lar üzerinden sizin için izler, bilgi verir, talep açar ve siz isterseniz aksiyon alır.

Kurumların en çok ihtiyaç duyduğu cihaz izleme, performans değerlendirme, akıllı sistem gereksinim hesaplama teknolojisi ile kurumlara katma değer sağlamaktadır.

IT HERO olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını uçtan uca inceleyip, ihtiyaç duyulan modülleri önererek, direkt alımla ürünleri hızla sağlamaktadır. Bu alanda 55’den fazla SolarWinds altyapı yönetim projesi, IT HERO’nun uzman kadrosu tarafından başarıyla tamamlanmıştır.

SolarWinds’in ödüllü altyapı yönetim yazılımları ile, kullanıcılar tüm altyapılarını rahatlıkla izleyebilir ve yönetebilirler.

IT HERO, SolarWinds modülleri ile karmaşık ağ yapınızın topolojisini tek bir ekranda toplar ve analiz etmenizi sağlar.

Network Management

SolarWinds NPM, Son Derece Özelleştirilebilir Web Arayüzü İle Ağınızdaki Binlerce Düğümün ve Arabirimlerin Performansıyla İlgili Birleşik Bir Görünüm Sağlar. Tek Bir Web Sayfasından, Gerçek Zamanlı Olarak Neler Olduğunu Tam Olarak Görmek İçin Ağınızdaki Herhangi Bir Öğeyi İnceleyebilirsiniz.

SolarWinds NetFlow Traffic Analyzer (NTA), Ağ Akışınızdaki Trafiği Yakalamanıza ve Elde Ettiğiniz Değerleri, Anlaşılabilir ve Düzenli Tablolara Dökerek Şirket Ağınızı Kimin, Nasıl ve Hangi Amaçla Kullandığını Gösterir.

SolarWinds Network Configuration Manager, Birden Fazla Sağlayıcıya Sahip Networklerinizi Heterojen Bir Yapıda Kolayca Yönetmenizi Sağlar. SolarWinds NCM, Routerlarınızı, Switchlerinizi, Firewallarınızı, Yük Dengeleyicilerinizi ve Wireless Access Pointlerinizi Tek Bir Noktadan Yönetmenizi Sağlar. SolarWinds NCM’in Desteklediği Markalar, Cisco, Cisco ASA, Dell, Adtran, Arris, Aruba, Nortel, Nortel Alteon, Nortel BayStack, Extreme, Marconi, Radware, Netscreen, Motorola, HP, Netscalar, Juniper, Foundry ve F5.

ITSM

SolarWinds Server & Application Monitor (SolarWinds SAM), Bir Web Arayüzü İle Uygulamanızı ve Bu Ortamları İzlemeniz İçin Size Araçlar Sunar. SAM Özel Şablonlar, Uygulama İzleme ve Uygulamaya Ait Durum ve Problemler İle İlgili Akıllı Alarmlar Üretmenizi Sağlar.

SolarWinds Virtualization Manager, Diğer SolarWinds Ürünleri İle Orion Platformu İle Entegre Olabilen, Kullanımı Kolay ve Ölçeklenebilir Sanallaştırma Yönetimi Yapmanızı Sağlar. SolarWinds VM, Sanal Makinelere ve Bu Makinelerin Destek Altyapılarının Görünmelerini Sağlar.

SolarWinds Storage Resource Monitor Storage Dizinini İzlemenize ve Olası Sorunları Konumlandırmanıza ve Çözmenize Yardımcı Olur. SRM, Çok Sayıda Aygıt ve Vendorları, Kullanıcıyı Asgari Düzeyde Etkileyebilecek Bir Ortam Sağlar. SRM İki Modül Kapsar, Bunlar; SRM Orion Modülü ve SRM Profiler Modülü.

SolarWinds APOP

Database Management

SolarWinds DPA, Oracle, SQL Server, MySQL, DB2 ve Sybase Veritabanları İçin Performans Sıkıntılarını İzlemenizi, Bulmanızı ve Çözmenizi Sağlar. SolarWinds DPA Ajansız Bir Mimariye ve Genişletilmiş Veritabanı İzleme İçin Bekleme Tabanlı Analitiğe Sahiptir. SolarWinds DPA %1’den Daha Az Bir Kaynak Kullanır ve Üretim Sistemlerinde Performansı Düşürmez.

Siem & Security

SolarWinds SIEM, Şüpheli Aktiviteler ve Otomatik Yanıtları Anında Bulup Ortadan Kaldırmanıza Yardımcı Olur. SolarWinds SIEM, İhtiyaç Duyduğunuz Görünürlük, Güvenlik ve Kontrolü Sağlamak İçin Gerçek Zamanlı Log Analizi, Olay Korelasyonu ve Geçici Aramayı Birleştiren TriGeo® Güçlü Teknolojisine Dayalıdır.

Microsoft Güncelleştirmelerini WSUS Sunucunuzda ve ConfigMgr Yazılım Güncelleme Noktasında Görüntüleyebilir ve Yönetebilirsiniz. WSUS ve ConfigMgr Ortamlarında Yerleşik WSUS İşlevselliğini Kullanarak Üçüncü Taraf Güncelleştirmelerini Yayınlayabilir ve Yönetebilirsiniz. Hedef Sistemlerde Windows Update Aracı’nı Kullanarak Talep Üzerine Güncelleştirmeleri Dağıtabilirsiniz.

SolarWinds Serv-U Dosya Sunucusu, Ağa Bağlı Bilgisayarlardan Çeşitli Yollar İle Dosya Transferi Sağlayan Çok Protokollü Bir Dosya Sunucusudur. Yöneticiler, Sunucudaki veya Başka Bir Kullanılabilir Ağ Kaynağındaki Belirli Dosya ve Klasörlere Erişebilen Kullanıcılar Yaratabilirler. Bu Tarz İzinler, Kullanıcıların Bu Kaynaklara Nasıl ve Nereden Erişebileceklerini Tanımlar.

SolarWinds Secure FTP Server İle Hem IPv4 Hem De IPv6 Ağları Üzerinden FTP ve FTPS Kullanarak Güvenilir Dosya Transferi Sağlamanıza Yardımcı Olur. Web Tarayıcısı Kullanarak HTTP Yolu İle Sürükle Bırak Yöntemi İle Çoklu ve Büyük Dosyaları Aktarmanızı Sağlar. IOS ve Android’den HTTP Yoluyla Mobil Cihazlar Dosya Transferi Yapmanızı Sağlar.