Ara
Close this search box.

QUEST

Geometrik olarak artan verileri mevcut sistemlerde en ekonomik şekilde depolayabilir, bilgi güvenliği ve yönetimini başarıyla gerçekleştirebilir. Ayrıca, hibrit bulut platformlarını yönetmek ve farklı platformlar arasında uygulama geçişini basitleştirmek için pratik çözümler sunar.

Quest çözümleri ile mevcut bilgilerin veri standartlarıyla uyumluluğunu da sağlar.

Kısaca Quest ile özel kullanıcı erişimini ve kullanıcı kimliklerini yönetin, böylelikle kurumsal kimlik ve erişim yönetimi kapsamında ortaya çıkan riskleri engelleyin. Rol tabanlı erişim sistemi ile özel oturumlara ve parolalara güvenli erişim sağlar.

Dağıtılmış platformlarda veri yönetimi, uygulama ve sistemlerinizin performanslarını, uç nokta yönetimindeki karmaşayı ve içinde Microsoft bulunan her şeyi yönetebilirsiniz. IT HERO, Quest ürünleri ile karmaşıklığı basitleştiren, maliyeti ve riski azaltan ve performansı artıran yazılım araçları ürün ve hizmetleri sunar.

ITOM

Toad For Oracle

İş Çevikliğini Sağlamak İçin Oracle Veritabanı Operasyonlarınızı Modernize Edin. Toad® for Oracle, Ekip İşbirliğini Desteklerken İş Akışınızı Basitleştirmenize, Kod Kusurlarını Azaltmanıza ve Kod Kalitesini ve Performansını İyileştirmenize Yardımcı Olan Tek Geliştirici Aracıdır. Performans Optimizasyonunu ve Risk Azaltmayı Benimserken Yönetim Görevlerini Otomatikleştirin ve Veritabanlarınızı Proaktif Olarak Yönetin. Tüm Oracle Veritabanlarınızda Hassas Verileri Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Tanımlayın, Arayın ve Koruyun.

Identity Manager

Geleneksel Kimlik ve Erişim Yönetimi(IAM) Çerçevelerinin Oluşturulması Pahalıdır ve Uygulanması ve Sürdürülmesi Zaman Alıcıdır. BT, Farklı İş Birimlerinin Çeşitli IAM İhtiyaçlarını Karşılamak İçin, Genellikle Dar Kapsamlı Araçlar ve Güvenlik Politikaları Kümesiyle Çalışır ve Uygulama İçin Manuel Süreçlere Dayanır. Bu, Ortamı Savunmasız Bırakır ve Riski Artırır. Kullanıcılara İhtiyaç Duydukları Verilere ve Uygulamalara Erişim İzni Vererek Riski Azaltın, Verileri Güvenli Hale Getirin, Çalışma Süresi Gereksinimlerini Karşılayın ve Uyumluluğu Sağlayın.

One Identity Safeguard

Bilgisayar Korsanları, Sistemlerinize ve Verilerinize Erişim Sağlamak İçin Kullandıkları Yöntemleri Sürekli Olarak Geliştirirler. Nihayetinde, Ayrıcalıklı Hesaplarınıza Ulaşmak İsterler. Ancak, Ayrıcalıklı Hesaplara Erişim İçin Güvenli, Verimli ve Uyumlu Bir Yol Sunan Çözümleri Uygulayarak İhlalin Neden Olduğu Zararı Sınırlayabilirsiniz. One Identity Safeguard, Güvenli, Sağlamlaştırılmış Bir Parola Kasası İle Bir Oturum Yönetimi ve İzleme Çözümünü Tehdit Algılama ve Analitik İle Birleştiren Entegre Bir Çözümdür.

Change Auditor

Her Gün 95 Milyon Active Directory Hesabı Saldırıya Uğruyor ve Her Ay 1,2 Milyon Azure AD Hesabı Ele Geçiriliyor. AD Denetim Günlüklerini Taramak ve Tüm Gürültü İçinde Kritik Olayları Kaçırmak veya Bir Saldırıya İşaret Eden Bir Olay Modelini Tespit Etmekte Başarısız Olmak Gibi Gerçek Bir Riski Göze Alarak Saatler Harcayamazsınız. Şirket İçi veya Hibrit Active Directory’nizin Kararlılığını ve Güvenliğini Sağlamak İçin İhtiyacınız Olan İlk 10 Raporu ve Uyarıyı Keşfetmek İçin Bu Teknik İncelemeye Göz Atın ve Bunları Change Auditor İle Ne Kadar Kolay Alabileceğinizi Görün.

ITSM

Unified Endpoint Management

KACE by Quest Ürünleri, Ağınıza (Dizüstü Bilgisayarlar, Tabletler, Akıllı Telefonlar, Yazıcılar, Sunucular, Depolama, Ağ ve Nesnelerin İnterneti gibi) ve Bunları Kullanan Kullanıcıları Keşfetmenize, Yönetmenize Ve Güvenliğini Sağlamanıza Yardımcı Olur. Kapsamlı Envanter Ve Varlık Yönetimi, Güvenlik Açığı Taraması, Otomatik Düzeltme Eki, Ayrıcalık Yönetimi ve Daha Fazlasıyla, Kullanıcılarınız İster Uzak İster Ofiste Olsun, Ortamınızın Kontrolünü Ele Geçirebilirsiniz. KACE ile Bir Sonraki Siber Saldırıya Hazır Olun.

KACE® Systems Management

Ağa Bağlı Herhangi Bir Cihaz İçin Kapsamlı BT Sistemleri Yönetimi. Quest®’in KACE® Systems Management Appliance’ı, Tüm Uç Nokta Yönetimi İhtiyaçlarınızı Karşılamanıza Yardımcı Olur. Bu Kapsamlı Çözüm, Otomatik Uç Nokta İle İlgili İdari Görevler, Tüm Donanım ve Yazılımların Envanteri, Görev Açısından Kritik Uygulamalar ve İşletim Sistemleri İçin Yama Yönetimi Yazılımı, İhlal Riskinin Azalması ve Garantili Yazılım Lisansı Uyumluluğu Sağlar.

KACE® Systems Deployment Appliance

Hızlı, Otomatik Sistemler ve Disk Görüntüleme Yazılımı. KACE® Systems Deployment Appliance, Yapılandırma Dosyalarının, Kullanıcı Durumlarının, Sürücülerin ve Uygulamaların Dağıtımını Otomatikleştirmenizi Sağlar – İster Tek Bir Cihaza İster Birden Çok Cihaza Yayın Yapıyor Olun. Tekrarlayan Görevlerin Otomasyonu İle Zamandan Tasarruf Ederken Uç Nokta Sistemleri Görüntüleme, İlk Kurulumlar ve Yerinde veya Uzak Uç Noktalara Provizyonun Maliyetini ve Karmaşıklığını Azaltın.

KACE Cloud Mobile Device Manager

Basit, Anlaşılır, Bulut Tabanlı Mobil Cihaz Yönetimi. KACE Bulut Mobil Cihaz Yöneticisi, Cihaz Sahipliğinden Bağımsız Olarak Mobil Cihazları Kolayca Kaydettirmek, Kapsamlı Bir Envanter Oluşturmak, Cihazları Sistematik Olarak Yönetmek ve Yapılandırmak ve İş Kaynaklarınızı Güvence Altına Almak İçin Size Görünürlük ve Kontrol Sağlar. Bulut Üzerinden Yönetildiği İçin, Mobil Cihaz Yönetimini Birkaç Gün İçinde Uygulayabilir ve Cihazlarınızı Anında Güvenli Hale Getirebilirsiniz.

KACE Service Desk

Her Büyüklükteki BT Organizasyonu İçin Eksiksiz Bir Bilet Yönetimi Çözümü. BT Ekiplerinin, Kullanıcı Üretkenliğini Artırırken Zorlukları Öncelik Sırasına Koymak, İzlemek, Yönetmek ve Çözmek için Yardıma İhtiyacı Var. KACE® Hizmet Masası, Son Kullanıcıların Sorunları Kendi Başlarına Gidermelerine, Bir Bilgi Tabanını Kullanmalarına veya Telefon, E-posta veya Web Portalı Aracılığıyla Hizmet Talep Etmelerine Olanak Tanıyan Self Servis Özellikleri Sağlar. Entegre Keşif ve Raporlama Araçları, BT Üzerindeki Yükü Azaltırken, Ağınızdaki Her Varlığa İlişkin Değerli Bilgiler Sağlar.