Ara
Close this search box.

IT HERO Yapay Zeka Koleksiyonu

Sihirli sözcükleri söyleyin ve ardından eşi benzeri görülmeyen benzersiz tasarımlar önünüze serilsin. İşte tam olarak yapay zeka tasarım uygulamalarının yaptığı şey bu. Son yıllarda gelişen yapay zeka teknolojileri bizlere yepyeni görsel tanımlamalar sunuyor. Görmek istediğiniz şeye dair birkaç sözcük yazıyorsunuz ve uygulama sizi anlayabildiği kadar dijital dünyanın tüm gücünü kullanarak sizin için bir görsel oluşturuyor. Tabi ne kadar açıklayıcı olursanız sanatçımızın işini de o denli kolaylaştırmış olursunuz. Bu yapay zeka programları aynı gerçek bir insan gibi verdiğiniz brief kadar üretim yapabiliyor.

Herhangi bir tasarım uygulamasına ya da fırça darbesine ihtiyaç duymadan dijital ortamda sanat eserleri yaratan bu uygulamalardan iki tanesini seçtik ve onlara bizim için çok önemli olan bir soruyu sorduk. Bir yapay zeka IT Hero’yu nasıl tanımlardı?

Dall-e ve wombo uygulamalarına IT Hero keywordlerini verdik ve çıkan sonuçları bir koleksiyon haline getirdik. Yapay zeka bizi böyle tanımladı diyebiliriz.

Yapay zeka tasarımlarından oluşan koleksiyonumuzu şimdi inceleyebilirsiniz.